Prowadzenie Ciąży, Poród i Położnictwo

Prowadzenie Ciąży, Poród i Położnictwo

Wybierz pewność, profesjonalizm i fachową opieką doświadczonego specjalisty

Proponujemy znacznie więcej niż standardowe prowadzenie ciąży, które ogranicza się do badań oraz kontroli rozwoju dziecka w łonie przyszłej mamy. Służymy pomocą z punktu widzenia medycznego, rozwiewamy wątpliwości oraz zapewniamy wsparcie, dzięki któremu ciąża staje się pięknym okresem w życiu obojga Partnerów.

Kompleksowa opieka przez 9 miesięcy

Specjalistyczne badania kontrolne, konsultacje, wsparcie, leczenie

Ciąża to okres kiedy dojrzewa nowe życie. Rodzice powinni zadbać o zdrowie swojego dziecka i przyszłej mamy już od momentu, gdy usłyszą od lekarza, że za 9 miesięcy pojawi się nowy członek rodziny. Zanim weźmiesz pierwszy raz swoje maleństwo na ręce - zrób wszystko, aby był to najszczęśliwszy moment w Twoim życiu. W naszym gabinecie zapewnimy Ci kompleksową i profesjonalną opieką na najwyższym poziomie.

Pod kontrolą lekarza w Klinice Świętej Rodziny

Przygotowania, opieka bezpośrednio przed narodzinami, podczas porodu oraz po rozwiązaniu.

Sprawimy, że narodziny maleństwa będą dla Ciebie najpiękniejszym wspomnieniem. Specjalistyczna opieka doświadczonego lekarza podczas porodu, to gwarancja najwyższych standardów medycznych, bezpieczeństwa oraz dobrego samopoczucia. Zapewnimy Ci komfort oraz pewność, że zdrowie Twoje i Twojego dziecka jest we właściwych rękach.

Gdzie Aktualnie Znajdujesz się:

Umów się na wizytę

(61) — 662−16−73

Godziny Rejestracji

Kontakt ze Specjalistą