Kompleksowe leczenie zachowawcze

Kompleksowe leczenie zachowawcze

Profesjonalna opieka ginekologiczna i położnicza

Ginekologiczne leczenie zachowawcze oraz położnicze to podstawa kobiecej opieki medycznej. Systematyczne badania, profilaktyka oraz przede wszystkim skuteczne leczenie zapewnią Ci komfort bycia kobietą w każdym wieku, szczęśliwe macierzyństwo, łagodne przechodzenie okresu menopauzy oraz uśmiech i dobre samopoczucie.

Co to jest leczenie zachowawcze?

Leczenie zachowawcze w ginekologii i położnictwie to kompleksowa opieka medyczna polegająca na terapii, która najczęściej nie wymaga pobytu kobiety w szpitalu. Na podstawie szczegółowego wywiadu oraz wyników ogólnych i specjalistycznych badań lekarz diagnozuje schorzenie i wybiera optymalny wariant leczenia farmakologicznego i profilaktyki. Leczenie zachowawcze obejmuje wszystkie aspekty ginekologii oraz położnictwa, czyli kurację hormonalną, regulację cyklu miesiączkowego, kompleksowo leczenie układu moczowo-płciowego i piersi oraz pomoc medyczną w ramach opieki okołoporodowej.

Leczenie zachowawcze w ginekologii polega na kompleksowym leczeniu farmakologicznym, profilaktyce oraz kontrolowaniu efektów terapii.

Leczenie zachowawcze w położnictwie polega na zapewnieniu przyszłej mamie oraz rozwijającemu się w Jej łonie maleństwu bezpieczeństwa oraz skutecznej terapii farmakologicznej, której efektem są narodziny zdrowego dziecka oraz dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne kobiety. Po porodzie leczenie zachowawcze polega na przywróceniu normalnego funkcjonowania organizmu mamy oraz kompleksowej terapii ewentualnych schorzeń.

Gdzie Aktualnie Znajdujesz się:

Umów się na wizytę

(61) — 662−16−73

Godziny Rejestracji

Kontakt ze Specjalistą