Niepłodność - leczenie, inseminacja i In Vitro

Niepłodność - leczenie, inseminacja i In Vitro

Problem niepłodności dotyczy już 15% par starających się o dziecko. Skuteczne leczenie często jednak rozwiązuje problemy i sprawia, że marzenia stają się rzeczywistością.

Badania, precyzyjna diagnostyka, optymalne metody leczenia

Przyczyn niepłodności może być wiele: nieregularny cykl miesiączkowy, endometrioza, zaburzenia hormonalne, niedrożność jajowodów, zespół policystycznych jajników, niska jakość nasienia, stres... To zaledwie kilka najczęściej występujących problemów, które uniemożliwiają poczęcie dziecka.

„Ostatni przystanek“ przed In Vitro, skuteczny, prosty i bezbolesny zabieg

Kiedy zawiedzie leczenia zachowawcze Ty i Twój Partner nadal macie szanse na szczęśliwe rodzicielstwo. Kolejnym krokiem do spełnienia marzeń o macierzyństwie i ojcostwie jest zabieg inseminacji, czyli bezpieczna i bezbolesna metoda leczenia niepłodności, nazywana często "ostatnim przystankiem" przed In Vitro.

In Vitro, czyli zapłodnienie pozaustrojowe to ostatnia szansa na spełnienie marzeń, czyli poczęcie długo oczekiwanego dziecka. Jeśli wszystkie tradycyjne metody leczenia niepłodności zawiodły, nie trać nadziei, ponieważ In Vitro jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów, dzięki którym możesz zostać szczęśliwą mamą.

Metoda In Vitro, czyli szansa na szczęśliwe macierzyństwo

Gdzie Aktualnie Znajdujesz się:

Umów się na wizytę

(61) — 662−16−73

Godziny Rejestracji

Kontakt ze Specjalistą